Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Мagacinski prostor vo Strumica

0 МКД

Се продава од: Gjorgji Денес 20:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Струмица
Простории
Магацин
Се продава магацински простор во Струмица, во кругот на старата памучна станица.

1 x 300м2
1 x 260м2 (кон бул. Маршал Тито)
1 x 150м2

Информации на тел: 078 310 560 (Ѓорѓи)
Gjorgji
078310560
Leaflet
Кон почеток