Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Polovni materijali za manikir Magnetic

0 МКД

Се продава од: Ivana Денес 12:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Производи
Друго
- 30 gel lakovi
- 4 gelcinja vo boja
- 6 plocki pecati so 10 boi lakcinja
- 3 gelovi - turkac za kutikuli i nozicka
- 2 cetki
- profesionalno masince za otstranuvanje gel i akril
- 2 akrilni boi
- top gel mat finish
- primer
- lamba za susenje
Cena po dogovor.

Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации