Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APIHERBAL ZA HEMOROIDI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI 16 септ. 16:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
NIKIVITA 100% ELIKSIR NATURAL 600 MKD
KAPKI I MAST ZA NOS I SINUSI /DEBLOKATOR 400 MKD
GAVEZ Symphytum officinale 300 MKD
BABIN ZAB Tribulus Terrestris 700 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Гостивар
Производи
Друго
Mast i bilni kapki za hemoroidi od Apiherbal DABESKI , 100% prirodni preparati koj pomagat pri: -vnatresni i ...nadvoresni hemoroidi -custvo na pecenje, svrab -krvarenje i pomaga za zazdravuvanje na ranite -ostetena sluznica, narusen metabolizam,cirkulacija,neuredna stolica i dr.
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
Одгледувањето на пчелни семејства преставува наша семејна традиција повеќе од 90 години.Во 1993 година во координација со Перо Дабески ,научен соработник од Р.Австрија е формиран најсовремениот Репро - центар за производство и селекција на македонската медоносна пчела произведени по најсовремена европска технологија.Нашето професионално пчеларство располага со преку 700 пчелни семејства во Гостиварско -влајничкиот регион и подножјето на Шар планина. Нашето професионално пчеларство во својот асортиман има голем број на природни препарати на база од пчелини производи за кој се знае дека благотворно делуваат на здравјето на луѓето.Покрај пчелните производи кој се користат со векови (пчелиниот мед,матичниот млеч,прополисот,поленот,и прополисот.)Нашата компанија Апихербал Пчеларство ДАБЕСКИ Гостивар во своите производи ги користи и другите состојки од пчелите кој се помалку познати на овие простори(пчелиниот леб -ферментиран полен ПЕРГА,пчелиниот отров.)Производите на компанијата кој се користат за подобрување на здравјето или како козметичка палета на производи,освен пчелините производи содржат производи кој содржат и низ лековити билки кој се традиционално познати и потврдени кај народот.
Посетете ја нашата продавница
T.jovanoski 11 Прикажи на мапата
070561835

https://www.youtube.com/watch?v=3B6lK3CSsiI

Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
070561835
Leaflet
Apiherbal/Repro-centar/Pcelarstvo DABESKI
MEDOVINA 600 MKD
BABIN ZAB Tribulus Terrestris 700 MKD
PRODHIME NATYRALE TË BLETËVE 0 MKD
MECKIN LUK,SREMUS -ТINKTURA 300 MKD
Кон почеток