Објавени: јул. 01 2022 10:53

Domasna Tikveska rakija

Објавени: јул. 01 10:53
Прегледи: 68
Се продава Тиквешка домашна печена ракија бела/жолта
Ракијата е 50 степени, печена пред 1 година
Се продава и на мало(мин. 10л) и на големо
За амбалажата за испорака се договара лично
Цена по договор
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
68
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 210 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

076277739

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации