Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

EUROHANDEL

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EUROHANDEL 09 окт. 14:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EUROHANDEL

EUROHANDEL

10 Огласи во продавницата

Nudime: Elektricni pumpi za voda i hrana 0 МКД
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 МКД
Proizveduvame Polipropilenski bazeni za plivanje 0 МКД
Repromaterijali za Vino i Rakija 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Производи
Друго
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Vi nudime: - VINSKI KVASEC i HRANA ZA KVASEC - BENTONIT, ZELATIN - VINSKA, METAVINSKA, LIMONSKA, ASKORBINSKA kiselina -
FILTER PLOCI 40x40 i 20x20 -
MELACKI ZA GROZJE, racni i elektricni -
STAKLENA ambalaza, PET ambalaza i BAG-IN-BOX kesi i ambalaza -
KARTONSKA AMBALAZA 1/1, 1/2, 1/3, 1/6, 1/12, -
PLUTENI TAPI , AGLOMERAT I TWIN-TOP, SINTETICKI TAPI
Za dopolnitelni informacii posetete go nasata web strana www.eurohandelmk.com, kade ce najdete brosuri za site proizvodi i Tehniski Upatsvta za istite.
Kontakt 071 324 805 Aleksandar 070 239 310 Orce
EUROHANDEL
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Посетете ја нашата продавница
ul,29 Noemvri br.2 Прикажи на мапата
071 324 805
https://www.eurohandel.com.mk
EUROHANDEL
071 324 805
EUROHANDEL

EUROHANDEL

10 Огласи во продавницата
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 МКД
POLIPROPILENSKI SADOVI 0 МКД
Proizvodstvo na precistitelni stanici 0 МКД
Repromaterijali za Vino i Rakija 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации