Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE PERALNA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 20 јан. 11:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA OPREMA ZA KUJNI 0 МКД
IZNAJMUVANJE NA INDUSTRISKA OPREMA ZA PERALNI 0 МКД
Profesionalna masina za casi 850 ЕУР
Profesionalna masina za sadovi 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Производи
Друго
Се продава професионална машина за перење:

STAHL ATOLL 220

* 24 кг
* Електрично греење - 18 киловати
* Центрифуга - 1.000 вртежи во минута
* G фактор - 400
* Компјутерско бирање програми - CONTROL PC
* Голем отвор на вратата
* Каскаден барабан за одлична заштита на материјалот.
* Димензии - (мм) 1310 x 1010 x 1115
* Произведена - 2016 година во ГЕРМАНИЈА
* ГАРАНЦИЈА

Сите машини се целосно сервисирани и тестирани. Имаме на располагање над 360 машини за перење, сушење, пеглање и кетеринг опрема
24/7 целосна поддршка и оригинални делови.

Контакти:

АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk


TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi , kujna konvektomat , friteza , mikser frizider zamrznuvac zamrznuvach inoks inox frizideri mesara kujna oprema restoran hotel mesari meso
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA SKARA GRILL 0 МКД
Profesionalna masina za susenje / susara 0 МКД
Profesionalna masina za sadovi / casi 0 МКД
PECKA ZA PICI , PITI , PASTRAMAJLII 1 250 ЕУР
Кон почеток