Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

INDUSTRISKA MASINA ZA PERENJE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 20 јан. 11:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Profesionalna masina za peglanje / astalski stol 590 ЕУР
Profesionalna / Industriska masina za perenje 0 МКД
PECKA ZA PICI , PITI , PASTRAMAJLII 1 250 ЕУР
FRIZIDER INOX ZAMRZNUVAC ZA RESTORANI I MESARI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Производи
Друго
Се продава професионална машина за перење:

FAGOR LA13

* 14 кг
* Електрично греење - 9 киловати
* Центрифуга - 1000 вртежи во минута
* G фактор - 450
* Компјутерско бирање програми - TP
* Голем отвор на вратата
* Каскаден барабан за одлична заштита на материјалот.
* Димензии - (мм) 1300x798x870
* Произведена - 2015 година во Шпанија
* 2 машини на залиха
* Гаранција

Сите машини се целосно сервисирани и тестирани. Имаме на располагање над 360 машини за перење, сушење, хемиско...
24/7 целосна поддршка и оригинални делови.

Контакти:

АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk

TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi , kujna konvektomat , friteza , mikser frizider zamrznuvac zamrznuvach inoks inox frizideri mesara kujna oprema restoran hotel mesari meso
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
АЛМА-БП се занимава со големо продажба на професионални перални, сушари, ваљаци и угостителска опрема. www.alma-bp.mk
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALNA MASINA PERENJE ZA SADOVI I CASI 0 МКД
NOVA PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE 0 МКД
PERALNA ZA FARBANJE TEKSTIL 2 800 ЕУР
LEDOMAT SCOTSMAN 160 kg 0 МКД
Кон почеток