Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVA PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE PERALNA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 22 мар. 09:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Konvektomat pecka na parea duvalka MKN 0 MKD
Industriska pegla - valjak za peglanje 0 MKD
Profesionalna masina za sadovi i casi Hobart 1 350 EUR
INDUSTRISKI MASINI ZA PERENJE SUSENJE I PEGLANJE 0 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Производи
Друго
Се продава професионална машина за перење:

ADC EWS 40

* 18/20 кг
* Електрично и централно греење
* Центрифуга - 980 вртежи во минута
* G фактор - 450
* Компјутерско бирање програми - Лесна контрола
* Голем отвор на вратата
* Каскаден барабан за одлична заштита на материјалот.
* Димензии - (mm) 1414 x 883 x 845 mm
* Произведен - 2016 година
* Гаранција - 12 месеци на сите делови

Машината е НОВА, работена само за презентација во нашиот салон, а потоа е складирана 2 години

Цената е намалена на 35% од редовната продажна.

Имаме на располагање над 360 машини за перење, сушење, пеглање, хемиско и кетеринг опрема
24/7 целосна поддршка и оригинални делови.

Контакти:

АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk

TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi , kujna konvektomat , friteza , mikser frizider zamrznuvac zamrznuvach inoks inox frizideri mesara kujna oprema restoran hotel mesari meso
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Алма БП е водечки дистрибутер на нови и обновени професионални машини за угостителство. Работат со цел Балкански регион, а нивното седиште се наоѓа во Кавадарци. Дистрибутери се на машини за: - Перење, - Сушење, - Пеглање и кетеринг опрема. Повеќе од 20 години се трудат да ги задоволат потребите на клиентите со тоа што им нудат најдобри и најекономски решенија во денешно време. Неуморно работат постојано се трудат да направат нешто ново на пазарот со цел да ја олеснат работата во домаќинствата. Работејќи во базата која ја имаат во Кавадарци и соработувајќи со државите низ Балканскиот регион обезбедуваат и сервисираат во најразлични сектори, и тоа во: - Здравството, - Образованието, - Јавниот сектор, - Компании што се занимаваат со хемиско чистење, - Самоуслужни перални, - Угостителството, Во областа на угостителството, имаат широка понуда на машини и опрема како што се: фрижидери за одржување и замрзнување, машини за садови, конвектомати, дувалки,фритези, шпорети на плин и струја, скари на плин и струја, ледомати, проекти за кујна. Компанијата Алма БП на своите клиенти им нуди широк спектар на нова и употребувана опрема од реноминирани светски производители и тоа: - Машини за перење со капацитет од 7 до 80 килограми, - Машини за сушење со капацитет од 7 до 100 килограми, - Ваљаци за пеглање со големина од 1 до 3,2 метри работна површина, - Кетеринг опрема, Поседуваат повеќе од 360 модели на машини садови, машини за перење и сушење имаат повеќе брендови, - Electrolux T4250, - ADC EWS 40, - Schulthess WEI 100, - LAVAMAC AF 180, - PRIMUS, - MIELE, - GIRBAU, - IPSO, Покрај нивното долгогодишно искуство, вработените нудат брз одговор и професионална услуга. Секогаш се достапни телефонски, кога некој би побарал совет. Овозможуваат повеќе опции, и тоа, купување или изнајмување на производите. Овозможуваат плаќање на рати, и имаат целосна гаранција за производите кои ги нудат. За сета опрема што ја нудат обезбедуваат сервис и резервни делови.
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
PROFESIONALEN INDUKCISKI SPORET PLOTNA 1 200 EUR
PROFESIONALEN GREJAC NA HRANA 450 EUR
Profesionalna masina za sadovi i casi Dihr Italy 0 MKD
NOVI PROFESIONALNI FRIZIDERI ZA ZAMRZNUVANJE I ODRZUVANJE 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации