Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: АЛМА-БП Дооел Кавадарци 22 мар. 09:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
IZNAJMUVANJE NA INDUSTRISKA OPREMA ZA PERALNI 0 MKD
Ledomat masina za mraz 0 EUR
Profesionalni masini za perenje i susenje 0 MKD
PROFESIONALNA CENTRIFUGA MIELE 1 400 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Производи
Друго
Се продава професионална машина за перење:

Schulthess WEI 100

* 10/12 кг
* Електрично греење - 9 киловати
* Центрифуга - 1000 вртежи во минута
* G фактор - 310
* Компјутерско бирање програми - XControl
* Голем отвор на вратата
* Каскаден барабан за одлична заштита на материјалот.
* Димензии - (мм) 1164x776x918
* Направено - 2017 година во Швајцарија
* 2 машини на залиха
* Гаранција

Сите машини се целосно сервисирани и тестирани. Имаме на располагање над 360 машини за перење, сушење, хемиско...
24/7 целосна поддршка и оригинални делови.

Контакти:

АЛМА БП ДООЕЛ
Индустриска бб, Кавадарци
071 377 877
[email protected]
www.alma-bp.mk

TAG - peralna peralni masina za perenje masina za susenje susara susalna profesionalna oprema industriska masina servis industriski masina valjak pegla parea struja oprema restoran hotel bolnica oprema makinë larëse, tharëse, lavanderi, profesionale, industriale sadovi , kujna konvektomat , friteza , mikser frizider zamrznuvac zamrznuvach inoks inox frizideri mesara kujna oprema restoran hotel mesari meso
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
Алма БП е водечки дистрибутер на нови и обновени професионални машини за угостителство. Работат со цел Балкански регион, а нивното седиште се наоѓа во Кавадарци. Дистрибутери се на машини за: - Перење, - Сушење, - Пеглање и кетеринг опрема. Повеќе од 20 години се трудат да ги задоволат потребите на клиентите со тоа што им нудат најдобри и најекономски решенија во денешно време. Неуморно работат постојано се трудат да направат нешто ново на пазарот со цел да ја олеснат работата во домаќинствата. Работејќи во базата која ја имаат во Кавадарци и соработувајќи со државите низ Балканскиот регион обезбедуваат и сервисираат во најразлични сектори, и тоа во: - Здравството, - Образованието, - Јавниот сектор, - Компании што се занимаваат со хемиско чистење, - Самоуслужни перални, - Угостителството, Во областа на угостителството, имаат широка понуда на машини и опрема како што се: фрижидери за одржување и замрзнување, машини за садови, конвектомати, дувалки,фритези, шпорети на плин и струја, скари на плин и струја, ледомати, проекти за кујна. Компанијата Алма БП на своите клиенти им нуди широк спектар на нова и употребувана опрема од реноминирани светски производители и тоа: - Машини за перење со капацитет од 7 до 80 килограми, - Машини за сушење со капацитет од 7 до 100 килограми, - Ваљаци за пеглање со големина од 1 до 3,2 метри работна површина, - Кетеринг опрема, Поседуваат повеќе од 360 модели на машини садови, машини за перење и сушење имаат повеќе брендови, - Electrolux T4250, - ADC EWS 40, - Schulthess WEI 100, - LAVAMAC AF 180, - PRIMUS, - MIELE, - GIRBAU, - IPSO, Покрај нивното долгогодишно искуство, вработените нудат брз одговор и професионална услуга. Секогаш се достапни телефонски, кога некој би побарал совет. Овозможуваат повеќе опции, и тоа, купување или изнајмување на производите. Овозможуваат плаќање на рати, и имаат целосна гаранција за производите кои ги нудат. За сета опрема што ја нудат обезбедуваат сервис и резервни делови.
Посетете ја нашата продавница
Шишка 16 Кавадарци Прикажи на мапата
071377877
https://www.alma-bp.mk
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
071377877
АЛМА-БП Дооел Кавадарци
INDUSTRISKI MASINI ZA PERENJE SUSENJE I PEGLANJE 0 MKD
PROFESIONALNA MASINA ZA PERENJE SADOVI I CASI 1 150 EUR
FRIZIDER INOX ZAMRZNUVAC ZA RESTORANI I MESARI 0 MKD
Profesionalna masina za susenje / susara 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации