Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Proizveduvame Polipropilenski bazeni za plivanje

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: EUROHANDEL 09 окт. 14:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EUROHANDEL

EUROHANDEL

10 Огласи во продавницата

POLIPROPILENSKI TANKOVI ZA VINO I RAKIJA 0 МКД
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 МКД
DABOVI BURINJA ZA VINO I RAKIJA 0 МКД
POLIPROPILENSKI SADOVI 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кавадарци
Производи
Друго
Proizveduvame Polipropilenski bazeni za plivanje kako i bazeni za ribi i akvaponika.
EUROHANDEL
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Посетете ја нашата продавница
ul,29 Noemvri br.2 Прикажи на мапата
071 324 805
https://www.eurohandel.com.mk
EUROHANDEL
070 239 310
EUROHANDEL

EUROHANDEL

10 Огласи во продавницата
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 МКД
Polipropilenski i Polietilenski rezervoari 0 МКД
POLIPROPILENSKI TANKOVI ZA VINO I RAKIJA 0 МКД
Nudime: Elektricni pumpi za voda i hrana 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации