Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VINO

40 МКД

Се продава од: Ристе 15 фев. 15:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Производи
Друго
Се продава наливно вино по домашен рецепт. Црвено и бело, цена 40 денари литро.
Ристе
078418024
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации