Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ekstra cena na ENERGY PLUS PELLET NRG+

Оглас од претпријатие Се продава од: СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО 29 јул. 11:27 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
PELETI ENERGY PLUS NRG SO DOSTAVA 195 МКД
Peleti ENERGY PLUS PELLET 100% bukovi peleti 189 МКД
From
Store
Локација
Кичево
Производи
Друго
Нудиме екстра цена од 179 денари за вреќа од 15кг, - за купување на цел камион (24,57 тони,односно 21 палета х 1170 кг) за СКОПЈЕ, ТЕТОВО, ГОСТИВАР И ШТИП.

ENERGY PLUS PELLET (NRG+) се високо калорични 100% букови пелети со европски сертификат ENplus A2, со врвен квалитет.
NRG+ се дрвени пелети произведени според највисоките европски стандарди за производство на пелети од чиста бука .
NRG+ пелетите се добиваат од букови дрва од планинските масиви во околината на Андријевица - Црна Гора.Високата калоричност која е дава 100% буковото дрво ги прави Energy plus пелетите најдобра инвестиција за секое семејство и деловен субјект.
ENERGY PLUS PELLET
- ЕНЕРГИЈА ПЛУС ЗА ТОПОЛ ДОМ
Увозник и дистрибутер за Македонија СИМНЕКС дооел Кичево
тел. 045 224 034
071 254 360
СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО
СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО
Visit our store page
ул.Мирко Милески бр.49 Show on the map
071254360
СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО
071254360
Peleti ENERGY PLUS PELLET 100% bukovi peleti 189 МКД
PELETI ENERGY PLUS NRG SO DOSTAVA 195 МКД
Кон почеток