Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PELETI ENERGY PLUS NRG SO DOSTAVA

195 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО 03 дек. 12:46 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Локација
Кичево
Производи
Друго
Пелети ENERGY PLUS ( NRG+ ) 100% буково дрво.... цена со наша достава е 195 ден/вреќа за следните градови: Скопје, Тетово, Гостивар, Битола, Охрид, Струга, Демир Хисар и Македонски Брод.

1 палета = 78 вреќи х 15 кг

NRG+ се дрвени пелети произведени според највисоките европски стандарди за производство на пелети од чиста бука .
NRG+ пелетите се добиваат од букови дрва од планинските масиви во околината на Андријевица - Црна Гора.Високата калоричност која е дава 100% буковото дрво ги прави Energy plus пелетите најдобра инвестиција за секое семејство и деловен субјект.
ENERGY PLUS PELLET.....
ЕНЕРГИЈА ПЛУС ЗА ТОПОЛ ДОМ
Увозник и дистрибутер за Македонија СИМНЕКС дооел Кичево
тел. 045 224 034
071 254 360
СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО

ул.Мирко Милески бр.49
071254360
[email protected]
СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО
071254360
Кон почеток