Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Peleti ENERGY PLUS PELLET 100% bukovi peleti

189 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО 29 јул. 11:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Локација
Кичево
Производи
Друго
ENERGY PLUS PELLET (NRG+) се високо калорични 100% букови пелети со европски сертификат ENplus A2.
Цена на една вреќа е 189 денари.

За уплата на цел шлепер (24,57т, односно 21 палета) од еден или повеќе купувачи = цената е 179 ден/вреќа и важи за Скопје, Тетово, Гостивар и Штип.

NRG+ се дрвени пелети произведени според највисоките европски стандарди за производство на пелети од чиста бука .
NRG+ пелетите се добиваат од букови дрва од планинските масиви во околината на Андријевица - Црна Гора.Високата калоричност која е дава 100% буковото дрво ги прави Energy plus пелетите најдобра инвестиција за секое семејство и деловен субјект.

ENERGY PLUS PELLET
- ЕНЕРГИЈА ПЛУС ЗА ТОПОЛ ДОМ

Увозник и дистрибутер за Македонија СИМНЕКС дооел Кичево
тел. 045 224 034
071 254 360
СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО
СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО
Visit our store page
ул.Мирко Милески бр.49 Show on the map
071254360
СИМНЕКС ДООЕЛ КИЧЕВО
071254360
Кон почеток