Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ALARM SO DALECINSKO ZA MOTORI I VELOSIPEDI ZA BEZB

600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 11 фев. 14:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A LED DIODI I DR. 500 МКД
BEZICEN AKTIVEN ZVUCNIK KARAOKE 2 MIKROFONA i DALE 11 500 МКД
MOKEN RIBOLOVEN ALAT SO STRELKI ZA LOVENJE RIBI 2 500 МКД
MAGICNO CRECO MAGIC HOSE 3 X IZDOLZUVACKO CREVO 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- PRODAVAM NOVI ALARMI SO DALECINSKO UNIVERZALNI ZA SITE VIDOVI NA MOTORCIKLI I VELOSIPEDI ZA ZASTITA OD KRAZBA KOJ RABORI NA VIBRACIJA SO JACINA NA ZVUK OD 120db. LESNO SE POSTAVUVA NA BILO KOE POGODNO MESTO I LESNO SE AKTIVIRA SO POMOS NA DALECINSKO NA DALECINA OD 20m, I NA TOJ NACIN VEKE STE GO ZASTITILE VASIOT MOTORCIKL ILI VELOSIPED. - Карактеристики:


100% сосема нов.

Боја: црна

Материјал : пластика

Аларм режим: Комплетна микро -vibration предизвика

Аларм волумен: 120DB

Времетраењето на секој аларм: 40 сек

Контрола опсег: до 20 метри

Моќност: 1 * GF22 DC 9V батерија (не се вклучени)
дупка со дијаметар: ~ 7mm

Аларм димензии: 90 * 55 * 25mm

Далечински управувач димензии: 50 * 40 * 13mm

Мини форма.

Едноставен за ракување и лесно се инсталира.

Безжичен Вибрациски Аларм со инфра-црвени далечински управувач.

Совршен и за заштита на вашата продавница, канцеларија, дом или било каде што се бара заштита со пристоен изглед.

Економичен и практичен.

Аларм со ON / OFF прекинувач, и далечински управувач со аларм и копчиња за лесно ракување.

120dB звук кој може да трае околу 40 секунди.

Далечински управувач со опсег до 20 метри.

Магнет назад за монтирање и лесна инсталација.

Далечински управувач со привезок и алка за лесно носење. - vrsam dostava sekoj den vo sekoe vreme niz cela makedonija preku kargo ekspres ili brza pratka. 070-607-455 077-735-790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
EPILATOR ZA KUBNJE NA PREPELICI I DRUGI MALI PTICI 4 800 МКД
TDS METAR TESTER ZA MERENJE MINERALIZACIJA NA VODA 1 000 МКД
DIGITALEN UBODEN KUHINSKI TERMOMETAR PO HASAP 600 МКД
OCILA ZA SONCE SO DVR SKRIENA MINI KAMERA ZA SNIMA 1 800 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации