Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Beskontakten laserski infra red termometar

1 200 МКД

1 800 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 05 апр. 11:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
TERMOMETAR ANALOGEN ZA FURNA PECKA SKARA 0 DO 500c 600 МКД
POVODNIK ZA BEZBEDNO SETANJE NA VASETO KUCE 250 МКД
UBODEN ANALOGEN KUHINSKI TERMOMETAR OD 20-280C 600 МКД
PROZEKTOR SO WI-FI ANDROID 6.0 NOV MODEL TD60 8 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- DIDITALNI BESKONTAKTENI LASERSKI INFRACRVENI TERMOMETRI ZA BRZO I PRECIZNO MERENJE NA TELESNATA TEMPERATURA NA DECA I VOZRASNI.
Карактеристики:

1. Точно мерење: Производот го прифаќа оптичкиот принцип, точноста на мерењето се контролира на ± 0,2.

2. Едноставна работа: Производот поддржува мерење на температурата со едно копче.

3. Практично читање: Производот прифаќа режим на читање на дигитален дисплеј и поддржува дизајн на позадинско осветлување.

4. Високи безбедносни перформанси: Производот поддржува бесконтактно мерење, што значително ја подобрува безбедноста.

5. Поставки за корекција:

F1 - Поставување единица-F1 функција (фабрички стандард е степен целзиус)

F2- Поставување на прекинувач за звук со навестување (вклучен звук на фабрички стандард)

F3. Поставка за предупредување за висока температура-F3 (фабрички е 37,5c)

F4 - Поставување на задно осветлување (фабрички стандардно вклучено)

F5- Exit Setup Mod Кога сте во состојба F1 / F2 / F3 / F4, долго притиснете го копчето за поставување (поставување) 3 секунди за автоматски да излезете од поставката.

Опис:

1. Податоци за складирање: Зачувајте 32 групи на податоци за мерење, што е погодно за анализа и споредба на индивидуални и повеќе лица.
- PRAKAME PREKU KARGO SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA DO VASIOT GRAD ILI ADRSA NA ZIVEENJE. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=3mWzIv_taLo

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DVOEN USB POLNAC 4 VO 1 SO LCD VOLT,AMPER I TEMPER 400 МКД
VLAGOMER ZA SENO KOMPOS ZA PECURKI DETELINA CAJ I DR 4 800 МКД
DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA UBODNA IGLA ZA HRANA 1 200 МКД
ZIFY BLACK SONIK BLUETOOTH SO EKSTRA BAS SUPER MOK 1 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации