Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST

2 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 13 јул. 21:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
PLASTICNI  RAMKI ZA REDENJE JAJCA VO INKUBATOR 1 200 МКД
KARAOKE 15 INC SO DVA MIKROFONA DALECINSKO I POVEK 8 500 МКД
DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR ZA INKUBATOR FRIZ 300 МКД
ULTRAZVUCEN SOLAREN URED ZA ZASTITA OD PTICI I DR 2 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- PRODAVAM NOVI DIGITALNI ELEKTRONSKI HIDROSTAT-VLAGOREGULATOR ZA DIGITALNO I PRECIZNO REGULIRANJE NA VLAZNOSTA OD 0% - 99% SO OPCIJA ZA KALIBRACIJA NA MESTA KADE E BITNA I NEOPHODNA VLAZNOSTA KAKO NA PRIMER ( INKUBATORI ZA PILINJA, ODGLEDUVANJE NA PECURKI, RASADI, I DR. ) SO HIDRO SONDA ZA CITANJE I REGULIRANJE NA VLAZNOSTA. - Карактеристики на производот

Влажност Мерен опсег: 1% ~ 99% RH
Влажност контрола опсег: 1% ~ 99% RH
Влажност Мерење Грешка: 3%
Резолуција: 1% RH;
сензор Тип: НВ-40
Моќ Suppler: AC 220V
Тековни: 200mA MAX
податоци задржување: ДА
Потрошувачка на енергија: <3W, Макс 200mA
релето контакт струја: AC 5A / 220V
Температурна компензација: ДА
задржување на податоците: ДА
Работна температура: 0 степен - 50 степен
Температура на чување: -10 степен - 60 степен
Големина (Д x Ш x В): прибл. 83 x 75 x 33cm
сондата големина (Д x L): прибл. 4 x 20mm
Пакетот вклучува:

1 x Влажност контролер WH8040
1 x Влажност контролер сензор сонда со кабел
1 x Сензор за температура сонда со кабел
- VRSAM NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070-607-455 077-735-790

INKUBATOR-INKUBATORI I OPREMA - DIGITALNI MERNI INSTRUMENTIСите огласи: 104
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
TERMOMETAR ANALOGEN ZA PECKI ILI PECENA HRANA 300c 100 МКД
HELIKOPTER QUARDKOPTER SO HD KAMERA I DALECINSKI 3 200 МКД
GPS GPRS GSM TRAKER ZA SLEDENJE NA VASETO VOZILO 1 800 МКД
DIGITALEN VLAGOMER ZO TERMOMETAR-TERMOMETRI I CAS 600 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации