Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DIGITALEN TERMOMETAR I VLAGOMER SO MIN/MAX MERENJA

500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 08 мај 09:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
GPS GPRS GSM TRAKER ZA SLEDENJE NA VASETO VOZILO 1 800 МКД
DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA UBODNA IGLA ZA HRANA 1 200 МКД
ZAMENSKA PLASTIKA ZA KLUC NA VW PASSAT GOLF POLO S 400 МКД
 AFRIKANSKI POLZAVI AHATINA ZA CUVANJE 400 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- DIGITALEN URED ZA MERENJE NA TEMPERATURATA I VLAZNOST NA VOZDUGOT SO OPCIJA ZA SLEDENJE NA MINIMALNA / MAKSIMALNA I MOMENTALNA TEMPERATURA I VLAZNOST VO VOZDUHOT NA VASIOT STAN,KANCELARIJA,GRADINA,MAGACIN,ILI DRUGI PROSTORII KADA SEKATE DA JA SLEDETE TEMPERATURATA I VLAZNOSTA NA VOZDUGOT STO E BITNA RABOTA ZA CUVANJE ILI SKLADIRANJE NA HRANA VO MAGACINI ILI ZA PROIZVOTSTVO NA NEKOJ GRADINARSKI KULTURI.
- Карактеристики:
Измерете ја температурата и влажноста во исто време.
Копче на допир за да ја вклучите единицата за температура: Целзиусови (° C) или Фаренхајт (° F).
Максимална и минимална вредност, тренд на температура и влажност, приказ на ниво на удобност.
2 магнетни блока, можат лесно да се прикачат на некои метални повшини.
Висечка дупка,за да може да се обеси на идот.
Со потпирачка, да може да се постави на маса.
Напојува со 2 x 1,5V ААА батерии (не се вклучени).

Спецификации:
Материјал: ABS
Боја: црна
Опсег на мерење на температурата: 0-50 ° C / 32-122 ° F
Точност на температурата: ± 1 ° C
Опсег на мерење на влажност: 20-95% RH
Точност на влажноста: ± 5%
Стапка на земање мостри: 15 секунди / време
Напојување: 2 * 1.5V ААА батерии
Големина на производот: 8,5 * 2.5см
Тежина на артикалот: 70g - VRSIME DOSTAVA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790


WhatsApp:
38977735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
ELEKTRONSKI PRECIZEN TERMOSTAT ZA INKUBATOR 1 500 МКД
DIGITALEN LASERSK MERAC NA METRI I PLOSTNOST 1 400 МКД
KOMPAS ZA PLANINARENJE KAMPUVANJE SETANJE I SLICNO 350 МКД
HD DVR 1280-960 VIDEO REKORDER KAMERA ZA VASE 1 299 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации