Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

DIGITALEN TERMOSTAT-HIDROSTAT KONTROLER MODUL DC 6

600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 19 мар. 22:57 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
TERMOMETAR SO VLAGOMER ANALOGEN KOMBINIRAN DO 120c 700 МКД
DIGITALEN ELEKTRONSKI TERMOSTAT ZA INKUBATOR 2 200 МКД
GPS BLOKATOR ZA ZASTITA OD SLEDENJE NA VOZILOTO 1 200 МКД
SOLAREN POLNAC SO FM RADIO I ELEKTRIK 1 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
Опис:
дигитален модул за контрола на температурата и влажност со LCD екран DC 6V-30V 10A многу јасен и лесен за користење. Може да биде широко користен за разни намени како домови, индустриска контрола, автоматско наводнување, вентилација во затворени простории. и др.
XY-WTH1 врши контрола на температурата и влажноста со висока прецизност и дава автоматска константна температура и влажност.
Производот користи индустриски чип, висока точност SHT20 температура и сензор за влажност
Функција:
1. LCD екран со HD екран
2. Функција за исклучување на меморијата
3. Приказ температура во реално време
4. Приказ на влажност во реално време
5. Автоматски зачува параметри
6. Поддршка UART поставувања
7. Поддржи мерење на температурата и влажноста во исто време
8. Индикатор за работа
9. Автоматски прилагодете го работниот режим
10. Независно од параметрите
11. Убава и практична
12. Висока прецизност за откривање
13. Приказ на повеќе параметри во исто време
Параметар:
1. Име на производ: Влажност Температура контролор
2. Модел на производот: XY-WTH1
3. Работен напон: DC 6V-30V
4. Контрола на оптоварување струја: 10A (максимум)
5. Брзина на освежување на LCD екранот: 0,5 секунди
6. Сензор: SHT20 сензор за температура на влага
7. Температурен опсег: -20 ° C ~ 60 ° C
8. Точност на контрола на температурат. - пракам преку карго експрес секој ден во секое време низ цела македонија.
077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=a0RSonuyPvg

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790


WhatsApp:
38977735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
Pilinja od Japonski Prepelici 60 МКД
DIGITALEN TAJMER-RELE MODUL NA 220V 10A 1 000 МКД
DIGITALEN PID KONTROLER-TERMOSTAT 0-400c REGULACIJ 2 000 МКД
BATERISKA LAMPA SO DOMET 400M POLICE 15000W 700 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации