Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

GPS traker za kuce loven zagar i domasno kuce ili mace

2 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 25 ноем. 15:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
VODOOTPOREN GPS TRAKER ZA KUCE I SLEDENJE 2 000 МКД
DETEKTOR ALARM ZA PRELEVANJE ILI POTOPUVANJE VODA 600 МКД
LASER ZA HORIZONTALNO I VERTIKALNO OBELEZUVANJE SO 1 200 МКД
LOVECKI KATAPULT CATAL ZA LOV I REKREACIJA 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- prodavam novi modeli na vodootporni gps trakeri za sledenje na sekakvi zivotni kuce mace zagari i drugo so razni opcii za sledenje ograduvanje ili ogranicuvanje na dvizenje so alarmiranje slusanje vo realno vreme sto prave vaseto kuce,lesna i brza instalacija za 5 mkinuti. isprakame preku kargo ekspres ili brza pratka sekoj den vo sekoe vreme niz cela makedonija.
- опис:
состојба: 100% сосема нов модел
материјал на школка: abs пластичен
боја: како што е прикажано - сина
батерија: вградена полимерна литиумска батерија од 500ma
gsm: 850/900/1800 / 1900mhz (поддржува 2g мрежа)
водоотпорен степен: ip67
точност на позиционирање на gps: 10m
работен напон: 5v
големина: 53 * 29 * 23 мм
тежина: 120 гр
поддржувајте 2g мрежа, приклучок користи нано сим картичката на 2g мрежата.
карактеристики:
1) површина и облик на исечок од скапоцен камен: лесен и удобен за носење.
2) опремен со лесно прилагодлива каишка,
3) ip67 отпорен на вода: тој е водоотпорен и погоден за употреба во различни средини и услови.
4) отпорно на вода на магнетното полнење: многу брзо и практично полнење
5) може да го лоцира вашето домашно милениче насекаде, може да ја видите локацијата и движењето на миленичето од телефонот.
листа за пакување:
1 * gps тракер за следење
1 * usb кабел
1 * упатство за корисник
1 * каишка за кучиња
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=HU3BMP6Jpv0

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
 
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
KONVERTOR ADAPTER ZA VO ZAPALKA NA AVTOMOBIL 150W 1 000 МКД
LENTA ZA ZASTITA OD SEKAKVI PTICI SVETKAVI I ZVUCN 350 МКД
DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURA 1 200 МКД
ALARM ZA RIBOLOVEN STAP SO ZVUCEN I SVETLOSEN SIGN 450 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации