Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GPS TRAKER ZA KUCE LOVEN ZAGAR I DOMASNO KUCE MACE

2 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER Вчера 12:47 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
FULL AVTOMATSKI INKUBATOR ZA 96 JAJCA FABRICKI MOD 12 000 МКД
DIGITALEN KOMPAS MULTIFUNKCIONALEN 8 VO 1 ALTMETAR 1 600 МКД
DIGITALEN VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA DRVO I K 2 000 МКД
TERMOMETAR ANALOGEN MALECOK DO 300c ZA KAFEMATI 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- PRODAVAM NOVI MODELI NA VODOOTPORNI GPS TRAKERI ZA SLEDENJE NA SEKAKVI ZIVOTNI KUCE MACE ZAGARI I DRUGO SO RAZNI OPCII ZA SLEDENJE OGRADUVANJE ILI OGRANICUVANJE NA DVIZENJE SO ALARMIRANJE SLUSANJE VO REALNO VREME STO PRAVE VASETO KUCE,LESNA I BRZA INSTALACIJA ZA 5 MKINUTI. ISPRAKAME PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA.
- Опис:
Состојба: 100% сосема нов модел
Материјал на школка: ABS пластичен
Боја: Како што е прикажано - сина
Батерија: вградена полимерна литиумска батерија од 500mA
GSM: 850/900/1800 / 1900mhz (поддржува 2G мрежа)
Водоотпорен степен: IP67
Точност на позиционирање на GPS: 10m
Работен напон: 5V
Големина: 53 * 29 * 23 мм
Тежина: 120 гр
Поддржувајте 2G мрежа, приклучок користи нано сим картичката на 2G мрежата.
Карактеристики:
1) Површина и облик на исечок од скапоцен камен: лесен и удобен за носење.
2) Опремен со лесно прилагодлива каишка,
3) IP67 Отпорен на вода: тој е водоотпорен и погоден за употреба во различни средини и услови.
4) Отпорно на вода на Магнетното полнење: многу брзо и практично полнење
5) Може да го лоцира вашето домашно милениче насекаде, може да ја видите локацијата и движењето на миленичето од телефонот.
Листа за пакување:
1 * GPS тракер за следење
1 * USB кабел
1 * Упатство за корисник
1 * Каишка за кучиња
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=HU3BMP6Jpv0

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790


WhatsApp:
38977735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DETEKTOR ALARM ZA PRELEVANJE ILI POTOPUVANJE VODA 600 МКД
LENTA ZA ZASTITA OD SEKAKVI PTICI SVETKAVI I ZVUCN 350 МКД
LABARATORISKI PRECIZEN TERMOMETAR ZA INKUBATOR 800 МКД
DIGITALEN PRECIZEN LASERSKI MERAC DO 40M +-0.2mm 2 600 МКД
Кон почеток