Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GPS TRAKER ZA VELOSIPED,AVTOMOBIL,MILENICINJA,DECA

2 200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 21 септ. 09:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
MINI TV RESIVER ZA MOBILEN I GLEDANJE NA TELEVIZIJ 1 000 МКД
POTENCIOMETAR-REGULATOR 12V-24V 8A LED DIODI I DR. 500 МКД
ZIFY BLACK SONIK BLUETOOTH SO EKSTRA BAS SUPER MOK 1 200 МКД
WI-FI ROTIRACKA HD-KAMERA SO AUDIO SLUSANJE I ZBOR 2 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- PRODAVAM NOVI GPS UREDI ZA SLEDENJE SO POVEKE DRUGI FUNKCII ZA IZVESTUVANJE ILI ALARMIRANJE PRI DOPIR,PREGLEDI NA DVIZENJA I DR. PLUS OPCIJA ZA SVETLOSNA SIGNALIZACIJA VO POVEKE REZIMI NA RABOTA PO VAS IZBOR NAMENETI ZA VELOSIPED ILI MOTORI,AVTOMOBILI ZA SLEDENJE,DECA,STARIU LICA,VASI MILENICINJA I DR. - СПЕЦИФИКАЗИИ ЗА УРЕДОТ: 1 Широка апликација - Опционални комплети за одвојување 4:
2 Долг век на траење на батеријата: подготвеност околу една недела еднаш целосно наполнет.
3 Водоотпорно ниво: IP65;
4 2 LED светло, може да биде вклучено / исклучено / трепка.
5 Вграден сензор за движење / вибрации, ќе испрати СМС алармирање или ќе предупредува повик откако ќе открие движење;
6 лесна СМС-следење на СМС: може да одговори на географска ширина / должина на GPS, линк до мапа на Google или име на зграда / име на улица директно;
7 Бесплатна поддршка за платформа за следење на веб, апликација andriod и ios, БЕСПЛАТНО засекогаш;
8 Поддржете многу софтвер од трети страни: gpsgate, тракер, gurtam, GPS-сервер, gpswox, GPS-трага;
9 Отворен протокол за хардверска комуникација за следење GPS, може лесно да се интегрира во вашата GPS платформа за следење;
T630 ви треба:
Дали сè уште се грижите да не ги најдете вашите прекрасни миленичиња?
Дали сè уште се грижите дека вашиот велосипед / автомобил е украден?
Дали сè уште се грижите за тоа што самостојните стари лица го губат патот?
Дали сè уште се грижите за трагите на бунтовниот тинејџер?
Дали сакате да знаете каде е вашата сакана во моментов?
Дали сакате да ја споделите вашата историја на патувања на мапата на Google со вашите пријатели?
Дали сакате да се заштитите кога трчате ноќе?
Повеќенаменски колку што ви треба,
Само еден GPS tracker T630!

Параметри на производот:
Модел: T630
Боја: како што е прикажано
материјал: пластика
Големина на производот: 50 * 27 * 19мм
Тежина на производот: 30гр
Погодно за: автомобили, миленичиња, деца, трчање, велосипеди, моторцикли, итн.

Забелешка: Ве молиме користете ја Нано СИМ-картичката за тракерот, а не за Микро СИМ или Стандардна СИМ.

Список на пакети:
1 * Главна единица за GPS
Додатоци за монтирање 5 *
1 * шрафцигер + фитинзи за завртки
1 * USB кабел
1 * Упатство за корисникот - PRAKAME PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME VO SITE GRADOVI NIZ CELA MAKEDONIJA. - 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=qMg70aDy5q0

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
TDS METAR TESTER ZA MERENJE MINERALIZACIJA NA VODA 1 000 МКД
KOMBUHA GABA ZA PRAVENJE NAPITOK OD CAJ I SAMO NAP 500 МКД
RIDDEX PLUS URED ZA ZASTITA OD GLUVCI I INSEKTI 600 МКД
WI-FI SONAR ZA RIBI FF916 BEZICEN SO RAZNI FUNKCII 7 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации