Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

HRANILKA PLASTICNA ZA PTICI KOKOSKI PILINJA GOLUBI

350 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 12 фев. 20:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
TURBO SVIRCE ZA MENUVANJE NA ZVUKOT ZA SITE ATOMOB 400 МКД
KONVERTOR ADAPTER ZA VO ZAPALKA NA AVTOMOBIL 150W 1 000 МКД
DIGITALEN UBODEN KUHINSKI TERMOMETAR SO ALARM I TA 1 000 МКД
DETEKTOR ZA BEZICNO OTKRIVANJE NA PRISUSKUVACI KAMERI GPS 2 300 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- ПРОДАВАМ ФАБРИЧКИ ПЛАСТИЧНИ ХРАНИЛКИ ЗА ХРАНЕЊЕ НА РАЗНИ ПТИЦИ И ПИЛИЊА ОД КОКШКИ,ГОЛУБИ,ПРЕПЕЛИЦИ, ШАТКИ,ГУСКИ,МИСИРКИ,И ДР. -
СПЕЦИФИКАЦИИ: - Кутија за храна која се користи за живина и птици.
Дизајнот на повеќе дупки може да ја олесни живината да има храна и да избегне неред.
Методот за притискање и затворање на три дупки е погоден за вчитување храна и чистење на кутијата.
Тоа е погодно за многу живина да јадат заедно и да се избегне борбата за кавга.
Погодни за сточарски фарми: кокошки, пилиња, препелици, гуска, патка и др.
Материјал: Пластика
Боја: црвена / жолта / зелена (по избор)
Големина: 30 × 10 × 7см. - ПРАЌАМ ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА.
077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790


WhatsApp:
38977735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
OBD 2 BLUETOOTH AVTO DIAGNOSTIKA PREKU MOBILEN TEL 500 МКД
DRVENI KUKICKI ZA RAZNI MALI PTICI PAPAGALI I SLIC 250 МКД
FUEL SHARK URED ZA STEDENJE NA GORIVO OD 10% -30% 600 МКД
ZASTITNA MASKA ZA KUCE 400 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации