Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KAMERA SO DVE LEKI ZA SNIMANJE ZA AVTO SKOLA

3 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 13 апр. 20:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
MINI DZEBEN METALEN KOMPAS 200 МКД
TERMOMETAR PROZIREN ZA STAKLO NA AVTOMOBIL FRIZIDE 400 МКД
ALARM SO SENZOR NA DVIZENJE I DVE DALECINSKI UPRAV 700 МКД
DIGITALEN VLAGOMER ZO TERMOMETAR-TERMOMETRI I CAS 600 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- KAMERA SO DVE LEKI ZA SNIMANJE NAPRED I NAZAT ISTOVREMENO VO HD VIDEO I AUDIO REZOLUCIJA SO PODRSKA NA GPS I TF CARD DO 32 GB POGODNA ZA SNIMANJE NA PATOT DODEKA VOZITE KAMION,AVTO SKOLA,AVTOBUS,KOMBE,ILI PRIVATEN AVTOMOBIL. -Карактеристики:
• Снимање на видео клипови со двојно леќа
• Непречено континуирано снимање на видео
• Автоматско снимање на видео циклус
• Ексклузивен датотечен систем
• Копчето за заклучување осигурува дека сликите не се покриени или исчезнани на нула час
• Лесен за инсталација и употреба
• Функција за репродукција на видео
• AVI формати на филм
• Поддршка на GPS модулот
• Поддршка G сензор
• Сензор: 2 CMOS сензори
Спецификација:
• GPS модул: Поддршка на GPS модул
• G сензор: Поддршка G сензор
• Екран: 2.7 '' (16: 9) TFT LCD панел или ТВ излез. ТВ надвор поддршка NTSC & PAL
• Објектив: предна леќа со ултра-широк агол од 140 степени; назад леќа со ултра-широк агол од 120 степени
• Големина на видео: 1280x480 30FPS (2CH рекорд), 640x480 30FPS (1CH запис)
• Формат: AVI
• Микрофон / звучник: Вграден
• Телевизиски излез: NTSC / PAL
• DC пристап: DC 5V
• Аудио: Поддршка за снимање и репродукција
• RTC: Инсталирајте системски часовник внатре
• TF слот за мемориски картички: Микро TF (не се вклучени)
• Мемориска картичка: SDHC Class6 ексклузивен формат на датотеки 1GB-32GB, треба да го користите плеерот за стартување на филмот
• Батерија: Инсталирајте литиумска батерија внатре
• Факултативен јазик: англиски / германски / француски / шпански / италијански / португалски / и др.
• Системски барања: Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7, MAC OX x Над 10.3.6. - PRAKAM PREKU KARGO EKSPRES,KURIR ILI BRZA PRATKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. - POGLEDNETE GO VIDEOTO PODOLU NA YOU TUBE KAKO REALNO IZGLEDA I FUNKCIONIRA OVAA KAMERA REGISTRATOR. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=oWr6aGO0whs

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
HD LED MINI PROZEKTOR - AV VGA SD USB HDMI 3 500 МКД
DIGITALEN VLAGOMER ZA MERENJE VLAZNOST NA DRVO I K 2 000 МКД
PLASTICNI POILKI NIPLI ZA SEKAKVI PTICI 35 МКД
DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURA 1 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации