Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KARAOKE 15 INC SO DVA MIKROFONA DALECINSKO I POVEK

8 500 МКД

10 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 18 фев. 21:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
MINI OKSIGEN ZAPALKA ZA TOPENJE DO 1300C ZA POVEKE 600 МКД
TERMOMETAR ANALOGEN ZA PECKI DO 350c 1 100 МКД
LABARATORISKI PRECIZEN TERMOMETAR ZA INKUBATOR 800 МКД
DIGITALNA PRECIZNA GRAMSKA VAGA PRECIZNOST OD 0.01 600 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- ПРОДАВАМ БЕЖИЧНО КАРАОКЕ СО ПОВЕКЕ ФУНКЦИИ ЗА ДОМАШНА ЗАБАВА, ИГРОТЕКИ,ВИКЕНДИЦИ.И ЗА РАЗНИ ДРУГИ НАМЕНИ. - СПЕЦИФИКАЦИИ; - 15 "Караоке со активен звучник RMS 100W F15

Активен караоке мобилен звучник

Модел: F15
Бренд: EAGLESTAR

Технички карактеристики и параметри

Музичка кутија
Вградени звучници 15 "
Вграден засилувач
Батерија на полнење 12V / 7.5Ah
USB порта
SD порта
FM приемник
Bluetooth функција
Дигитален дисплеј
Далечински управувач - опсег до 15м.
Безжични микрофони (2 безжични )
Напојување 220V или 12V
Влез за дополнителни микрофони (6,3 mm приклучок)
Влез за музички инструменти (6.3mm Jack)
Aux излез
Влез за надворешна батерија од 12V
Индикатор за статусот на LED индикаторот
Кондензатор (функција на распаѓање)
Прилагодете ја јачината на колоната
Нагодување на басот
Прилагодување на високи и ниски фреквенции
Прилагодете ја силата на дополнителен музички инструмент
Прилагодување на моќноста на микрофонот
Прилагодување на ефектите на "ECHO" микрофонот

Моментална моќност: RMS 100W
Димензии: 480x405x750mm
Тежина: 16,0 кг.
Увоз: Бугарија - ПРАЌАМ ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС ИЛИ БРЗА ПРАТКА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790


WhatsApp:
38977735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
BEZICEN TV-SMART ANDROID STIK MiraScreen 1 200 МКД
TERMOMETAR DO 400C BIMETALEN AKSIALEN ZA FURNA,PEC 1 000 МКД
DIGITALEN UBODEN KUHINSKI TERMOMETAR PO HASAP 600 МКД
DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA UBODNA IGLA ZA HRANA 1 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации