Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MINI TV RESIVER ZA MOBILEN I GLEDANJE NA TELEVIZIJ

1 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 20 окт. 14:35 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DIGITALEN TESTER ZA POCVA 4 VO 1 PH,TEMPERATURA,VL 1 800 МКД
WI-FI BEZICNO ZVONCE SO KAMERA I ALARM ONLINE 2 200 МКД
MINI DZEBEN METALEN KOMPAS 200 МКД
DIGITALEN TERMOMETAR SO 1M AZBESNA SONDA OD -50C - 1 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- PRODAVAM NOVI MINI TV-RESIVERI SO ANTENA ZA DIGITALNO GLEDANJE TELEVIZISKI KANALI OD CEL SVET PREKU VASIOT ANDROID TELEFON VO SEKOE VREME KADE I DA STE. -

карактеристики:
1. влез: DVB-T
2. сигнал: 75 Ohm дигитална телевизија
3. Примање на фреквенција: DVB-T: 474 ~ 858 MHz (UHF)
4. пробиени кодови: 1 / 2, 2/3, 3/4 4/5, 5/6 и 7/8
5. Пропусен опсег: 6/7/8 MHz
6. големина: 27mm (L) x 18mm (W) x 7mm (H)
максималната должина на антена: 21cm

Потребно:
1. Андроид 4.1 или помали
2.SDTV
Cortex A8 800 MHz процесор или над
512MB RAM
20 MB флеш меморија
Резолуција на екранот барем 800 * 480
3 HDTV
Cortex A8 1.2G или погоре за HDTV
512MB RAM или погоре за HDTV
Хардвер H.264 забрзување
Резолуција на екранот 1024 * 600
UHF / VHF антена. PRAKAM PO KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATAKA SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
ELEKTROSOK MOKEN SO ELEKTRIK I ZVUCEN SOS SIGNAL 2 200 МКД
VLAGOMER ZA DRVO BAMBUS KARTON TUTUN PAMUK I DR 1 000 МКД
DIGITALEN TERMOMETAR I VLAGOMER SO MIN/MAX MERENJA 500 МКД
TERMOSTAT HIDROSTAT TAJMER KONTROLER ZA INKUBATOR 3 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации