Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MUSKULEN STIMULATOR ZA VEZBANJE SLABEENJE ILI MASI

1 700 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 11 мај 12:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DIGITALEN KANTAR ZA MERENJE DO 40KG SO LCD DISPLEJ 400 МКД
DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA ZA TEMPERATURA OD -5 300 МКД
NOVI LISICI ZA VRZUVANJE SO DVA KLUCA TURSKI KVALI 900 МКД
DIGITALEN TAJMER KONTROLER AC 220V 10A 1500W 800 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- PRODAVAM BEZICEN MUSKULEN SIMULATOR ZA VEZBANJE I OFORMUVANJE NA VASETO TELO,SLABEENJE ILI RELAKSIRANJE SO MASAZA. OVOJ NOV BREND E LESEN ZA UPOTREBA I MOZETE DA GO NOSETE SEKADE KADE STO KE POSAKATE SO VAS. DOVOLNO E DA SE KORISTI SAMO 30 MIN DNEVNO NA VAZETO TELO PO VASA ZELBA ZA DA SE POSTIGNE VISTINSKI REZULTAT I EFEKT ZA KRATKO VREME. КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ОВОЈ ПРОИЗВОД. БРЕНД: MOONDBIFFI.
1.Ги зајакнува и затегнува мускулите
2. Со помош на електромагнетни импулси помога да го дефинирате вашиот тело со зајакнување на мускулните контракции
3. Лесно за ракување со копчиња и 6 режими.
4. Електричен мускулна стимулација (ЕМС) со Технологија.
5. 1 пат на ден околу 30 минути.
6. Серттификат CE / EMC / ROHS - ПРАКАМ ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС,БРЗА ПРАТКА И КУРИР СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=D17sDDWcr_8

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
LULE SO ELEGANTEN DIZAJN I NOV BREND - TUTUN TOBAK 500 МКД
HD DVR 1280-960 VIDEO REKORDER KAMERA ZA VASE 1 299 МКД
SOLAREN VENTILATOR ZA IZVLEKUVANJE NA TOPLIOT VOZD 1 100 МКД
AVTOMATSKI INKUBATOR ZA 48 JAJCA DIGITALEN 9 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации