Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Protektor za usi

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Peko-Teks 27 окт. 18:59 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Peko-Teks

Peko-Teks

71 Огласи во продавницата

Obicni i Polo maici za pecatenje 110 МКД
Osvezuvaci so vase logo na firma 0 МКД
Obicni i Polo maici so Еxtra Kvalitet 95 МКД
Polo i obicni maici za pecatenje EXTRA kvalitet 92 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
НЕШТО НАЈНОВО КАЈ НАС!

ПРОТЕКТОР ЗА УШИ!
УДОБЕН, ЕДНОСТАВЕН, ЛЕСЕН, ФЛЕКСИБИЛЕН А ПРЕД СЀ МНОГУ ПРАКТИЧЕН.

Олеснете си го секојдневието со носењето маски со тоа што повеќе нема да ги оптеретувате вашите уши.
Цена:
10-100 протектори - 30 денари
100-500 протектори - 20 денари
500-1000 протектори - 18 денари
1000-5000 протектори - 15 денари
5000-10000 протектори - 12 денари
10000-20000 протектори - 7 денари
*за поголеми количини следуваат други цени*

Маските се достапни во сите бои и можност да бидат со принт.
Подетални информации во инбокс или на 078/737-497
Е-маил: [email protected]
Peko-Teks
Тренерки Машки,Женски,Детски во повеке модели и голем избор на бои.Состојки на материјалот од кој се изработени памук,ликра и полиестер Extra!!! Квалитет. Поло маици Машки и Женски модели Голем избор на бои и комбинации во повеке бои можат да бидат наменети и како рекламен материјал за печатење. Обични маици за печатење во сите бои со одличен квалитет. Дојдете погледнете и уверете се во квалитетот!!!
Посетете ја нашата продавница
Skopska 9/8 Прикажи на мапата
078-737-497
http://www.pazar3.mk/mk/Listing/Detail/Index/775659?searchID=1079129&Idx=20
Peko-Teks
078-737-497
Leaflet
Peko-Teks

Peko-Teks

71 Огласи во продавницата
Протектор за уши 0 МКД
Протектор за уши 0 МКД
Obicni i polo maici najniski ceni vo Makedonija 95 МКД
Osvezuvaci so vase logo na firmata 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации