Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TERMOMETAR ANALOGEN MALECOK DO 300c ZA KAFEMATI

500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 12 септ. 10:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
DIGITALEN VLAGOMER ZA VLAZNOST NA DRVO BETON KARTO 1 800 МКД
DIGITALEN KANTAR ZA MERENJE DO 40KG SO LCD DISPLEJ 400 МКД
SOLAREN URED ZA ZASTITA OD ZIVOTNI SO SENZOR NA UL 1 500 МКД
OVOSKOP ZA PREGLED NA OPLODENI JAJCA NA 220V SO LE 800 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
PRODAVAM MALI ANALOGNI TERMOMETRI SO KRATKA SONDA SO OBSEK NA MERENJE SEKAKVA TECNOST NA ZAGREVANJE DO 300c.UNIVERZALEN ZA POVEKE NAMENI. - Карактеристики:
Helpе ви помогне да ја мерите совршената температура за вашите капучино, латиња и топло чоколадо.
Мерен опсег од 0 до 300 степен
Може да се користи и за проверка на температурата за месо од печено месо, супи, длабоко пржење итн.
Сондата може да помине низ дупката на клипот и лесно да виси на чашата.
Погодно за разни пригоди.

Отстранувања:
Изработено од супериорен материјал, издржливо за употреба.
Прецизно измерете ја температурата при загревање млеко или турско кафе.
Суштинска алатка во одредени ситуации.

Спецификации:
Боја: сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Тип на метар: термометар за покажување на температура на течност и пареа
Мерен опсег: 0 до 300 степен
Дијаметар : 36 мм
Вкупна должина: 42мм
- PRAKAME PREKU KARGO EKSPRES SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA. 077-735-790 070-607-455
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
ALARM SO SENZOR NA DVIZENJE I ZVUCNO IZVESTUVANJE 600 МКД
BIMETALEN AKSIALEN TERMOMETAR OD 0-500c ZA FURNI 1 200 МКД
DIGITALEN PRECIZEN TERMOMETAR SO SONDA OD -50 DO + 300 МКД
POTENCIOMETAR NA 220V DO 5000W ZA REGULACIJA 1 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации