Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

WI-FI SONAR ZA RIBI FF916 BEZICEN SO RAZNI FUNKCII

7 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER 17 јул. 16:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
TERMOMETAR ANALOGEN ZA PECKI DO 350c 1 100 МКД
DIGITALEN PRECIZEN LASERSKI MERAC DO 40M +-0.2mm 2 600 МКД
DIGITALEN TERMOMETAR SO SONDA ZA DVE TEMPERATURI 600 МКД
DIGITALEN HIDROSTAT ZA REGULIRANJE NA VLAZNOST 2 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Кочани
Производи
Друго
- SUPER MOKEN BEZICEN WI-FI LUCKYLAKER SONAR ZA NABLJUDUVANJE NA RIBI VO SEKAKVI VODI I USLOVI SO RAZNORAZNI FUNKCII I OPCII ZA MERENJE I ALARMIRANJE NA RIBA VO JATO ILI POEDINECNO VO GOLEMINA I DLABOCINA KOJA SE NAOGJA. - Карактеристики:
Безжичен WiFi Рибен Пронаоѓач
Открива и локација на риба и длабочина во слатка и солена вода
Може да се користи како пронаоѓач на риба и со звук
Вграден температурен сензор за вода
Открива и прикажува големи и мали риби или групи од големи и мали риби
Звучен аларм за риба на длабочина
режим на симулација
Целосно затворени водоотпорен дизајн водоотпорен кој плови во вода
Дизајниран за аматери и професионалци
Може да се користи во океани, реки или езера
Доаѓа со торба (вклучена во комплетот)

Опис:
Безжичен WIFI пронаоѓач на риби може да се користи во океанот, реката или езерото и е фантастичен за откривање на разни видови риби било во слатка или солена вода. WIFI опсег до 50M и може да се поврзе со максимум 5 уреди, но само еден може да управува истовремено.
Вграден температурен сензор за вода. Избор на мерења (m) или стапки (ft) и температура во ° C или ° F. Има звучен риба аларм на длабочина, режим на симулација и агол на зрак од 90 степени. Целосно водоотпорен.

Спецификации:
Модел: MF916
Длабочинска Способност: 45M
Тип: Пренослив / Рачен систем
Фреквенција: 125KHz
Wifi фреквенција: 2.4Ghz
Безжичен опсег: 50-70м
WIFI засилувач со Опсег: 200M
Сензор со Покриеност: 90 степен
Полнач: 5V 1A
Батерија: 3.7V литиум на полнење
Боја: зелена
Индикатор за полнење: црвено светло
Индикатор за работа: сина светлина
Големина: 7 x 7 x 7cm

Пакет вклучува:
1 x WiFi уред рибен Пронаоѓач
1 x WIFI засилувач
1 x полнач
1 x торба
1 x Упатство за употреба - ПРАКАМЕ ПРЕКУ КАРГО ЕКСПРЕС,БРЗА ПРАТКА СЕКОЈ ДЕН ВО СЕКОЕ ВРЕМЕ ДО СИТЕ ГРАДОВИ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА. 077-735-790 070-607-455 youtube: https://www.youtube.com/watch?v=-0ugt2AzcRU
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
- PRODAZBA NA RAZNI VIDOVI INKUBATORI ZA PILINJA I POSEBNO OPREMA ZA IZRABOTKA NA INKUBATORI - RAZNI MERNI DIGITALNI INSTRUMENTI - RAZNI EKOLOSKI UREDI ZA ZASTITA OD INSEKTI I PODZEMNI GRIZACI ( KRT ,SLEPO KUCE, GLUVCI ,ZMII, PTICI, DIVI ZIVOTNI ) , AVTO KOZMETIKA I STAJLING NA VASETO VOZILO, I RAZNI DRUGI ARTIKLI KOJ MOZETE DA GI POGLEDNETE. VRSIME NARACKI SEKOJ DEN VO SEKOE VREME NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU KARGO EKSPRES ILI BRZA PRATKA. 070607455 077735790-VIBER
Посетете ја нашата продавница
KOCANI Прикажи на мапата
070607455, 077735790

https://www.youtube.com/watch?v=-0ugt2AzcRU

INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
070607455, 077735790
Leaflet
INKUBATOR-INKUBATORI-TERMOMETAR-VLAGOMER
LASER ZA HORIZONTALNO I VERTIKALNO OBELEZUVANJE SO 1 200 МКД
GPS TRAKER ZA VELOSIPED,AVTOMOBIL,MILENICINJA,DECA 2 200 МКД
ALARM SO SENZOR NA DVIZENJE I DVE DALECINSKI UPRAV 700 МКД
DIGITALEN TERMOSTAT KONTROLER NA TEMPERATURA 1 200 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации