Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

PELETI 100% BUKA 6.1 KWH/KG

200 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: PILANA MARKISTO 28 јул. 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Производи
Друго
PELETI 100 % BUKA !!!

KALORICNOST 6.1 KWH/KG

VLAZNOST 4.05%

PEPEL 0.2%

SERTIFICIRAN PELET!!!
SERTIFIKAT SHUMARSKI FAKULTET SKOPJE.

100% BUKA !!!
PILANA MARKISTO
070 261 563
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации