Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KRAJNICI OTPADNO DRVO OD BUKA I BOR

2 200 МКД

Се продава од: Srebre Markoski 30 ноем. 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Локација
Прилеп
Производи
Друго
Се продава крајници букови по цена од 2200 демари и борови по цена од 1500 денари..

САМО ЗА ПОГОЛЕМА КОЛИЧИНА ОД 10 бали или сандаци нагоре!

ОГЛАСОТ ВАЖИ САМО ЗА ПРИЛЕП,БИТОЛА И ОКОЛИНАТА...
Srebre Markoski
070/208 567
Leaflet
Кон почеток