Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OGREVNO DRVO 2m3 PALETA DAB I BUKA

Оглас од претпријатие Се продава од: Нова Логистик Прилеп 11 септ. 00:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Локација
Прилеп
Производи
Друго
Огревно дрво БУКА и ДАБ во сандаци од 2м3 по цена од 7500 ден (слика број 1),и БУКА И БОР бали ОТПАДНО ДРВО (слика бр.2 и слика бр.3) по екстра цени наведени подолу во огласот дрвата се погодни за Фурни и Домови

☎️ 070/488-968 ☎ само за сериозни купувачи со поголема количина од 10 бали или кубици.

1. Бука бала (1.3 м3) 2200 мкд.

2. Бор бала (1.3м3) 1500 мкд.

3. Бука огревно дрво сандак 2м3 (два метри просторни) 7500 мкд.
Нова Логистик Прилеп
070488968
Leaflet
Кон почеток