Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Konci za nizenje tutun

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Враштичанка 19 окт. 13:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Производи
Друго
1. Конци за нижење тутун
Полиестерен конец пакуван на 1 кг
Памучен конец пакуван на 1 кг и Јутен конец 2, 3 и 4 жилен, пакуван на 2 кг .

2. Јутен конец за нижење тутун, ткаење теписи и изработка на декорации.

3. Полипропиленски везива, манила.
Враштичанка
Враштичанка дооел , постои 22 години во текстилната индустрија како производител на повеќе видови предива и конци од памук , полиестер , јута и полипропелен( манила ). Голем дел од нашите производи наоѓаат примена во пакувањето на земјоделските производи како:конеци за нижење(сушење) тутун,врзување на градинарски култури , конец за шиење вреќи.. Повеќе видови на памучни предива со дебелина по ваша нарачка 100% памук, и рециклиран памук/полиестер.
Посетете ја нашата продавница
Вардарска бр. 60 Радовиш Прикажи на мапата
032 551343 , 071 771240 , 078 403090
Leaflet
Враштичанка

Враштичанка

5 Огласи во продавницата
Konec za nizenje tutun tutunski konec 0 MKD
Plasticni cevki za tekstilna industrija 0 MKD
Poliesteren konec 0 MKD
Pamucni konci 0 MKD
Кон почеток