Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plasticni cevki za tekstilna industrija

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Враштичанка 19 окт. 13:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Радовиш
Производи
Друго
Конусни и цилиндрични пластични цевки за текстилна индустрија.
Вретенести цевки за предилици.

Враштичанка
Враштичанка дооел , постои 22 години во текстилната индустрија како производител на повеќе видови предива и конци од памук , полиестер , јута и полипропелен( манила ). Голем дел од нашите производи наоѓаат примена во пакувањето на земјоделските производи како:конеци за нижење(сушење) тутун,врзување на градинарски култури , конец за шиење вреќи.. Повеќе видови на памучни предива со дебелина по ваша нарачка 100% памук, и рециклиран памук/полиестер.
Посетете ја нашата продавница
Вардарска бр. 60 Радовиш Прикажи на мапата
032 551343 , 071 771240 , 078 403090
Leaflet
Враштичанка

Враштичанка

5 Огласи во продавницата
Poliesteren konec 0 МКД
Konci za nizenje tutun 0 МКД
Pamucni konci 0 МКД
Konec za nizenje tutun tutunski konec 0 МКД
Кон почеток