Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Rezana tesana gragja megjuspratna konstrukcija

50 ЕУР

Се продава од: Filip Nelkovski 20 јун. 07:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Продавам употребувана резана, тесана граѓа со димензии: 15цмх20цм, должина 3.5 метри до 5 метри. За кровна и меѓуспратна дрвена конструкција. Цена ЕУР 50/на метар кубен (М3).
Filip Nelkovski
070260486
Leaflet
Кон почеток