Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plasticni burinja

500 МКД

Се продава од: Митко Маеиновски 08 дек. 11:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Продавам пластични буриња.
Цена: 500 денари за едно буре.
Митко Маеиновски
070820250
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации