Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SpPellets

180 МКД

Се продава од: SpPellets 07 јул. 18:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Биоенерџи Поинт - 180ден/15 кг.

✅Состав: 100% бука (Површински отстранета кора)
✅Сертификат: En Plus A2
🌫Остаток на пепел до 1.1%
🔥Енергетска вредност 17.24МЈ
🚛Бесплатна достава во Скопје

Краун форест - 180ден/15 кг.

✅Состав: 100% бука
✅Сертификат: En Plus A2
🌫Остаток на пепел до 0.7%
🔥Енергетска вредност 17.92МЈ
🚛Бесплатна достава во Скопје

Биоенерџи Поинт Премиум - 188 ден/15 кг.

✅Состав: 100% бука (Површински отстранета кора)
✅Сертификат: En Plus A2
🌫Остаток на пепел до 0.8%
🔥Енергетска вредност 17.24МЈ
🚛Бесплатна достава во Скопје

BIOMAXX - 185ден/15 кг.

✅Состав: 80% бука 20% ела
✅Сертификат: En Plus A1
🌫Остаток на пепел до 0.54
🔥Енергетска вредност 19МЈ
🚛Бесплатна достава во Скопје

За нарачка:
📞071-241-260Peleti pellets пелети
SpPellets
071241260
Leaflet
Кон почеток