Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Јazinja za pecki ploci ognootporni materijali

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 01 мар. 12:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Set alat za kamijoni Inotek Alati 6 900 MKD
Inox kiselina gel za varovi kupi inotek mk 750 MKD
Ultrazvucna kada za cistenje kupi inotek.mk 12 500 MKD
PVC Folija za zavesi kupi inotek mk 350 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Повелете на нашата интернет продавница на
kupi.inotek.mk каде се внесени само дел од нашите производи со цени и можност за купување преку интернет. Продолжуваме со внесување на производите.

Котли, камини, печки, ќумбиња ви чадат. Имаме решение за вас. Огнотпорни материјали, табли, ќебе, јажиња за 1000Ц.Шнур за пумпи, вентили- графитен.
Шнур за пумпи за во прехрана-тефлонски.

Клингерити, дихтунзи по димензија, шнур-плетеница за печки и котли,

Нашата компанија Инотек Алати работи со сите видови на тефлон и тефлонски производи.
Имаме на лагер:
- тефлон во плоча за дихтунзи, заптивки
- тефлон во ф за разни потреби во прехрана и хемија
-тефлон експандиран, трака, плоча
-течен тефлон за навојни споеви
-тефлон трака
-тефлон во аеросол за подмачкување, лизгање
-пластика ПОМ, ПА, ПП, ПЕ, во ф и во плоча
За повеќе информации слободно контактирајте не на [email protected]
02 55 11 922, 078 20 30 21
www.inotek.mk
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Teflonska silikonska folija Inotek Alati 2 500 MKD
Pasta za race Inotek 850 MKD
Prehrambena mast za industrija INOTEK ALATI 435 MKD
Filc diskovi poliranje Inotek Alati 0 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации