Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Filc za dihtuvanje kupi inotek mk

1 260 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 09 дек. 13:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго

Повелете на нашата интернет продавница на
kupi.inotek.mk каде се внесени само дел од нашите производи со цени и можност за купување преку интернет. Продолжуваме со внесување на производите.

Филц за дихтовање, заштита од надворешно влијание на лежишта...д=10мм дебелина и 5мм

Го користат и печатници.

Имаме на лагер дихтунзи за фланши PN 10-40 bari, made in EU, од ДН15 до ДН250

Плетеница, јаже за дихтување на печките и котлите.
-Клингерит
-Технички пластики, тефлон
-Рачен и специјален алат , Germanija

Контакт тел. 02 55 11 922, 078 203 021
или [email protected]
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
INOTEK ALATI Materijal za dihtunzi vednas 81 MKD
Cistac za ultrazvucni kadi kupi inotek mk 2 550 MKD
Presi za izbivanje na lageri 14 900 MKD
Penetranti za zavareni spoevi 300 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации