Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Prehrambena mast za industrija INOTEK ALATI

750 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 08 мар. 14:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Motox Pasta za race Inotek Alati 80 МКД
Set alat za kamijoni Inotek Alati 6 900 МКД
Јazinja za pecki ploci ognootporni materijali 0 МКД
PVC folija za zavesi kupi inotek mk 350 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Маст за подмачкување во прехрамбена индустрија со сертификат НСФ.

Потекло ЕУ

Имаме 15,9кг пакување и 400кертриџ.

Увозник: Инотек Алати Дооел Скопје

info@inotek.mk

тел. +389 2 55 11 922, 077 523 173, 078 20 30 21
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
  Online
02 55 11 922 , 078 203 021
Leaflet
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
PLUTA GUMIRANA INOTEK ALATI 660 МКД
Odmastuvac Prehr mast  kupi inotek mk 180 МКД
Silikonska folija za tunelski pecki Inotek alati 2 250 МКД
Kamenja za secenje Inotek Alati 3 000 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации