Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ruski kamen jaglen za ogrev mrki

15 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Virovo Promet 28 ноем. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата

Kosovski jaglen za ogrev 380 МКД
Briketi za ogrev okrugli 150 МКД
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 МКД
Vevcanski jaglen za ogrev 8 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Руски камен јаглен за огрев (мрки)

Калорична вредност: 6700-6900 kcal/kg
Пакување во вреќи од 40 кг.
1 тон јаглен заменува 5 метри просторни дрва.
Цената за една вреќа од 40 кг е 600 денари, или 15 денари по килограм.

Повеќе информации на
070/225-112 Љупчо
www.virovo-promet.com.mk

kjumur kumur cumur ќумур kamen камен mrk мрк mrki мрки лигнит lignit јаглен jaglen qumur qymyr thëngjill thengjill ogrev огрев greenje греење ruski руски
Virovo Promet
Vrsime proizvodstvo i prodazba na drven jaglen za skara (kjumur) na malo i golemo. Prodazba na jaglen za ogrev so visoka kaloricna vrednost Povekje informacii na 070-225-112 Ljupco
Посетете ја нашата продавница
Ulica 1409 Broj 9A Прикажи на мапата
070225112
https://www.virovo-promet.com.mk
Virovo Promet
070225112
Leaflet
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата
Vevcanski jaglen za ogrev 8 МКД
Kosovski jaglen za ogrev 380 МКД
Briketi za ogrev okrugli 150 МКД
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 МКД
Кон почеток