Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Briket Alpin Kom

84 МКД

Се продава од: Премиум Енерџи 23 јан. 20:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
БРИКЕТ АЛПИН КОМ
Состав : 100% буково дрво (без кора и адитиви)
Влажност : <6%
Енергетска моќ : >5kWh/kg
Пакување : 7 кг
Цена : 13 денари кг / 91 денар пакет

БРИКЕТ ЕУРО СТИЛ - босански
Состав : 100% буково дрво (без кора и адитиви) - тип NESTRO
Влажност : <6%
Енергетска моќ : >4,9kWh/kg
Пакување : 10 кг
Цена : 16 денари кг / 160 денари пакет

Бесплатна испорака во Скопје за купени над 600 кг

Локација :
-Магацин Макошпед Шуто Оризари

Контакт :
072 612 272
www.premiumenergy.com.mk
[email protected]

Можност за плаќање во готово, со картичка, на фактура и онлајн преку нашата веб страна.
Премиум Енерџи
072 612 272
Кон почеток