Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OTKUP NA GAJBI OD SKOPSKA PIVARA

200 МКД

Се продава од: Bojan 20 септ. 00:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Одкупувам Гајби од Скопско 0,33л и 0,5л
Кока Кола 0,25
Фанта 0,25
Спрајт 0,25
Швепс 0,25
Амстел 0,5
Амстел 0,33
Празна Гајба 120ден
Полна Гајба 200ден
За поголеми количини цена по договор
Контакт тел 076853577 Bojan
Leaflet
Кон почеток