Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Briketi za ogrev okrugli

150 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Virovo Promet 14 јан. 12:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата

Kosovski jaglen za ogrev 380 MKD
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Vevcanski jaglen za ogrev 8 MKD
Briketi za ogrev osmoagolni 170 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Вршиме продажба на брикети за огрев

Брикетите се пакувани по 10кг.
Калорична вредност: ~4300 kcal/kg
1 тон брикети заменуваат 4 метри дрва.
Димензиите на брикетите се 9 cm дијаметар и 32 cm должина
Состав: 100% буково дрво.
Цена за 10кг: 150 ден.

Повеќе информации на
070/225-112 Љупчо
www.virovo-promet.com.mk

briket брикет ogrev огрев greenje греење drva дрва buka бука okrugli округли
Virovo Promet
Vrsime proizvodstvo i prodazba na drven jaglen za skara (kjumur) na malo i golemo. Prodazba na jaglen za ogrev so visoka kaloricna vrednost Povekje informacii na 070-225-112 Ljupco
Посетете ја нашата продавница
Ulica 1409 Broj 9A Прикажи на мапата
070225112
https://www.virovo-promet.com.mk
Virovo Promet
070225112
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата
Briketi za ogrev osmoagolni 170 MKD
Vevcanski jaglen za ogrev 8 MKD
Ruski kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Кон почеток