Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kada za perenje na delovi kupi inotek mk

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Инотек Алати 17 ноем. 15:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата

Ognootporni traki za pecki i kotli Inotek Alati 30 MKD
Јazinja za pecki ploci ognootporni materijali 0 MKD
Lepila za avto stakla Inotek Alati 300 MKD
Teflonska silikonska folija Inotek Alati 2 500 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Povelete na nasiot on-line sajt za prodazba
kupi.inotek.mk kade se vneseni samo del od proizvodite od nasata programa so ceni i moznost za on-line kupuvanje. Prodolzuvame so vnesuvanje na proizvodite.

Sorabotuvame so UNDP, USAID, Zavod za vrabotuvanje.
Dokolku dobiete grant, nie vi obezbeduvame dokumentacija i ponudi za alat se sto vi treba od alat spored Vasa potreba.

Kolicki za alat, kakvi sakate, so alat, bez alat.

Pocnuvajki od 11.900,00denari, 12900, 19900,00денари.
Digalki za vozila,

-peskari za

I cela oprema za servis, rabotilnica.


Povelete vo nasata prodavnica. Imame novi raboti od Germanija, Holandija
ALAT Novi raboti - INOTEK ALATI

Дел се потроши, следува нова порачка.


Roba na lager POVELETE...


Kontakt telefon 078 20 30 21, ili 02 55 11 922

ili na mail [email protected]

Moznost da ja opremite vasata rabotilnica i servis odednas.

Moznost so karticka.
kontakt: Inotek Alati, email: [email protected]
tel 02 55 11 922, i 078 20 30 21
Инотек Алати
Инотек Алати е компанија со долгогодишно искуство во делот на одржувањето и решавањето конкретни проблеми на нашите корисници. Програми кои ги работиме: - Клингерити, плетеници (тефлонски, стакло- керамика, графит), - Механички заптивачи за пумпи и сл. - Средства за подмачкување, за заштита од корозија, масти, спрееви, масла, емулзии и др. - Полиуретански лепила за авто стакла, стаклени фасади, дихт маси за авто лакери. - Инженерски лепила за сите намени, цијаноакрилати, течен метал. - Заптивни материјали за хидраулика и пневматика, О ринзи, Силикон, Витон. - Гумени производи по порачка, за прехрамбена индустрија. Материјал НБР, Силикон, Витон. - Технички пластики ПТФЕ, ПОМ во "ф" и плоча, тефлонска фолија, мрежа тефлонска и др. - Рачен алат механичарски и наменски од Германскиот производител BGS Technic. - Метални стеги со димензии до Ф 110 мм. - Силиконски лепила до 300 односно 1500Ц за печки и камини.
Посетете ја нашата продавница
Ul.Lepenec bb, Skopje Прикажи на мапата
02 55 11 922, 078 203 021
https://www.inotek.mk
Инотек Алати
02 55 11 922 , 078 203 021
Инотек Алати

Инотек Алати

43 Огласи во продавницата
Cistac na vsis Benzin od Inotek Alati 280 MKD
Peskari Profi na lager Inotek Alati 0 MKD
Prehrambena mast za industrija INOTEK ALATI 435 MKD
Kamenja za secenje brusenje INOTEK ALATI 100 000 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации