Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kosovski jaglen za ogrev

380 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Virovo Promet 13 јан. 11:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата

Vevcanski jaglen za ogrev 8 MKD
Briketi za ogrev okrugli 150 MKD
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Briketi za ogrev osmoagolni 170 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Вршиме продажба на косовски јаглен за огрев на мало и големо.
Пакување во вреќи од 40 кг.
Цената за една вреќа од 40 кг е 380 денари, или 9,5 денари по килограм.
Калорична вредност: 3250-3820 kcal/kg
1 тон јаглен заменува 3.5 метри просторни дрва.
Јагленот е сув и сепариран.

Повеќе информации на
070/225-112 Љупчо
www.virovo-promet.com.mk
Virovo Promet
Vrsime proizvodstvo i prodazba na drven jaglen za skara (kjumur) na malo i golemo. Prodazba na jaglen za ogrev so visoka kaloricna vrednost Povekje informacii na 070-225-112 Ljupco
Посетете ја нашата продавница
Ulica 1409 Broj 9A Прикажи на мапата
070225112
https://www.virovo-promet.com.mk
Virovo Promet
070225112
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Kumur za skara drven jaglen 0 MKD
Briketi za ogrev okrugli 150 MKD
Ruski kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Кон почеток