Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kumur za skara drven jaglen

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Virovo Promet Вчера 14:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата

Ruski kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Briketi za ogrev okrugli 150 MKD
Vevcanski jaglen za ogrev 8 MKD
Kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Друго
Вршиме продажба на ќумур (дрвен јаглен) за скара на мало и големо со наша достава.
Пакување во 2кг, 3кг, 5кг, 10кг и поголеми вреќи.

Повеќе информации на
070/225-112 Љупчо
www.virovo-promet.com.mk

kjumur kumur cumur ќумур јаглен jaglen qumur qymyr
Virovo Promet
Vrsime proizvodstvo i prodazba na drven jaglen za skara (kjumur) na malo i golemo. Prodazba na jaglen za ogrev so visoka kaloricna vrednost Povekje informacii na 070-225-112 Ljupco
Посетете ја нашата продавница
Ulica 1409 Broj 9A Прикажи на мапата
070225112
https://www.virovo-promet.com.mk
Virovo Promet
070225112
Virovo Promet

Virovo Promet

7 Огласи во продавницата
Ruski kamen jaglen za ogrev mrki 15 MKD
Kosovski jaglen za ogrev 380 MKD
Briketi za ogrev osmoagolni 170 MKD
Vevcanski jaglen za ogrev 8 MKD
Кон почеток