Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Led paneli

0 МКД

Се продава од: Led buri kom Вчера 17:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
✔ Голема AKCIJA на лед панели ✔ 🔖Лед панели
📞 070 485 777

✔ Цени:
🔖6W - 170 ден 🔖18W - 230 ден
🔖12W - 200 ден 🔖24W - 330 ден

🔖45W- 1400ден 🔖72W -1600ден

Достапни во две форми: круг коцка
☎️070 485 777
📬 Вршиме достава низ цела Македонија до дома 120 денари
Led buri kom
070485777
Кон почеток