Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Briket od KAMEN Jaglen i bukov briket

300 МКД

460 МКД

Се продава од: Saso 12 фев. 19:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Друго
Prodavam briket od KAMEN Jaglen (Kumur) za ogrev 5000 kcal pakuvan vo vreki po 25kg.1 ton menuva 5-6 m3 drva.
briket od kamen jaglen 11500 mkd po ton
vreka pomalku od ton 25kg 300 mkd
Briket bukov pakuvanje 10 kg cena 140 denari
koga se zema na paleta 13500 denari
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации